Öksürük yorumları
Öksürük Hakkında 80 Yorum YapılmıştırToralp
21.02.2014
Zencefil ile bal yada zencefil ve pekmez karıştırıldıgında öksürüğü kesiyor . Özellikle çocuklarınız için deneyin

Peruze
19.02.2014
Kuru öksürük için tereyağlı pekmez karışımı oldukça etkili oluyor. Kızım öksürdüğü zaman hiç öksürük şurubu kullanmam. 1 çorba kaşığı tereyağını ufak bir cezvede erittikten sonra üzerine 2 çorba kaşığı pekmez eklerim. Karışımı ılıtılarak 1 kaşık veririm. 2-3 gün tekrarlandığında kuru öksürük üzerinde oldukça etkili oluyor ve günde iki defa verilmesi yeterli. Her içileceği zaman taze taze hazırlanmalıdır.

serdar kır
05.02.2014
1,5 hafta oncebalgamli bir grip gecirdim ve az onceki balgamda kirmizi kan vardi bunun nedeni nedir. Agzimda da tuz tadi var.

ramazan okam
21.01.2014
yaklaşık üç haftadır öksürüyorum gri renginde balgamlıkan geliyor boğazımdan ve iki haftadır ilaç tedavisi görüyorum ama ilaç etkisini göstermedi.bu hastalıktan kurtulacam?

furkan
20.01.2014
hiç bi sosyal güvencem yok.balgamda kan var.ne yapabilirim.özelde muayene kaç para ve devlet hastanesine para verip muayene olabiliyor muyum

erkan kose
15.01.2014
Babamda bronsit var zaman zaman o kadar kotu oksuruyorki onu izlerken ben bile dayanamiyorum ge cliginde kapmis oldugu bu hastaliktan kurtulmasi zor gibi gorunuyor hic olmazsa bu oksurugunu ortadan kaldirabilirmiyim bana yardimci olabilirmisiniz nasil bir tedavi uygulamaliyim tesekkurler

Beyhan
01.11.2013
4 Yaşında Kızım Var Ve Yaklaşık 1 Yıldan Beri Öksürüyor

çok çabuk ve sık sık boğazından hastalanıyor.Bazen kuru öksürük bazende balgamlı oluyor.Prof.Doktora götürdük yine netice alamadık.Zencefilden harnup pekmezine kadar bir çok yolu denedik ama sonuç alamadık.Öneriniz olursa sevinirim.
  Cevap Yaz    

Gürkan
23.09.2013
Soğuk Algınlığı İlaçlarıyla Tedavi Edilemeyen Öksürükler

Bebek ve çoçuklarda görülen ve soğuk algınlığı ilaçlarıyla tedavi edilemeyen öksürükler alerjik olabilr. Bu nedenle uzman bir alerji hekimine başvurmanızı tavsiye ederim.
  Cevap Yaz    

mert
21.09.2013
Hiç Balgam Yutmuyorum Bunun Bi Artısı Yada Eksisi Varmıdır ?

Ben balgamımı asla yutmam genelde tükürürüm ayrıca bazen sabah kalktıgımda balgamım yeşil olarak cıkabiliyo ve çoğu zaman attığım balgamda kıl görüyorum benekli balgamda attıgım oluyor hiç balgam yutmuyorum bunun bi artısı yada eksisi varmıdır ?
  Cevap Yaz    

İrfat
16.07.2013
eğer sigara içiyorsanız ve bırakamıyorsanız öksürük kesilmez

Bülent
04.06.2013
2 yaşında torunum var.Birhaftadan beri kuru kuru öksürüyor.antibiyotik kullandığı halde hala devam ediyor.ne önerirsiniz.

muharrem kurtuluş
28.05.2013
gürültülü sık sık öksürük

HÜLYA YÜCE
05.05.2013
haftadır balgamlı öksürüğüm var.Daha çok sabahları oluyor iki üç kere balgamımda şerit şeklinde kan gördüm genizde balgamlı akııntı burunda aşırı sümüksü akııntısı oluyor balgamım açık sarı renkli ateşim olmuyor başka bir msıkıntımda yok ama balgamdan nasıl kurtulabilirim.

Admin
28.01.2013
Öksürük Tedavisi hakkında siz ne düşünüyorsunuz. Lütfen düşüncelerinizi bizimle ve diğer kullanıcılar ile paylaşın, Öksürük Tedavisi konusunu geliştirmemize ve en doğru bilgileri sunmamıza yardımcı olun.

Admin
28.01.2013
Öksürük Nasıl Oluşur ? hakkında siz ne düşünüyorsunuz. Lütfen düşüncelerinizi bizimle ve diğer kullanıcılar ile paylaşın, Öksürük Nasıl Oluşur ? konusunu geliştirmemize ve en doğru bilgileri sunmamıza yardımcı olun.

Admin
28.01.2013
Balgam Renkleri ve Anlamları hakkında siz ne düşünüyorsunuz. Lütfen düşüncelerinizi bizimle ve diğer kullanıcılar ile paylaşın, Balgam Renkleri ve Anlamları konusunu geliştirmemize ve en doğru bilgileri sunmamıza yardımcı olun.

Admin
28.01.2013
Balgamlı Öksürük hakkında siz ne düşünüyorsunuz. Lütfen düşüncelerinizi bizimle ve diğer kullanıcılar ile paylaşın, Balgamlı Öksürük konusunu geliştirmemize ve en doğru bilgileri sunmamıza yardımcı olun.

Admin
28.01.2013
Balgam Görülen Hastalıklar hakkında siz ne düşünüyorsunuz. Lütfen düşüncelerinizi bizimle ve diğer kullanıcılar ile paylaşın, Balgam Görülen Hastalıklar konusunu geliştirmemize ve en doğru bilgileri sunmamıza yardımcı olun.

Admin
28.01.2013
Balgam Tedavisi için Neler Yapılır hakkında siz ne düşünüyorsunuz. Lütfen düşüncelerinizi bizimle ve diğer kullanıcılar ile paylaşın, Balgam Tedavisi için Neler Yapılır konusunu geliştirmemize ve en doğru bilgileri sunmamıza yardımcı olun.

Admin
28.01.2013
Kanlı Balgama Yol Açan Nedenler hakkında siz ne düşünüyorsunuz. Lütfen düşüncelerinizi bizimle ve diğer kullanıcılar ile paylaşın, Kanlı Balgama Yol Açan Nedenler konusunu geliştirmemize ve en doğru bilgileri sunmamıza yardımcı olun.

Admin
28.01.2013
Kronik Öksürük Görülen Hastalıklar hakkında siz ne düşünüyorsunuz. Lütfen düşüncelerinizi bizimle ve diğer kullanıcılar ile paylaşın, Kronik Öksürük Görülen Hastalıklar konusunu geliştirmemize ve en doğru bilgileri sunmamıza yardımcı olun.

Admin
28.01.2013
Kronik Öksürüğe Neden Olan Faktörler hakkında siz ne düşünüyorsunuz. Lütfen düşüncelerinizi bizimle ve diğer kullanıcılar ile paylaşın, Kronik Öksürüğe Neden Olan Faktörler konusunu geliştirmemize ve en doğru bilgileri sunmamıza yardımcı olun.

Admin
28.01.2013
Kronik Öksürük Tedavisi hakkında siz ne düşünüyorsunuz. Lütfen düşüncelerinizi bizimle ve diğer kullanıcılar ile paylaşın, Kronik Öksürük Tedavisi konusunu geliştirmemize ve en doğru bilgileri sunmamıza yardımcı olun.

Admin
28.01.2013
Öksürük Nasıl Geçer ? hakkında siz ne düşünüyorsunuz. Lütfen düşüncelerinizi bizimle ve diğer kullanıcılar ile paylaşın, Öksürük Nasıl Geçer ? konusunu geliştirmemize ve en doğru bilgileri sunmamıza yardımcı olun.

Admin
28.01.2013
Öksürük Hangi Hastalıkların Habercisi hakkında siz ne düşünüyorsunuz. Lütfen düşüncelerinizi bizimle ve diğer kullanıcılar ile paylaşın, Öksürük Hangi Hastalıkların Habercisi konusunu geliştirmemize ve en doğru bilgileri sunmamıza yardımcı olun.

Admin
28.01.2013
Nöbet Şeklinde Gelen Öksürük hakkında siz ne düşünüyorsunuz. Lütfen düşüncelerinizi bizimle ve diğer kullanıcılar ile paylaşın, Nöbet Şeklinde Gelen Öksürük konusunu geliştirmemize ve en doğru bilgileri sunmamıza yardımcı olun.

Admin
28.01.2013
Kuru Öksürük hakkında siz ne düşünüyorsunuz. Lütfen düşüncelerinizi bizimle ve diğer kullanıcılar ile paylaşın, Kuru Öksürük konusunu geliştirmemize ve en doğru bilgileri sunmamıza yardımcı olun.

Admin
28.01.2013
Öksürük Nedenleri hakkında siz ne düşünüyorsunuz. Lütfen düşüncelerinizi bizimle ve diğer kullanıcılar ile paylaşın, Öksürük Nedenleri konusunu geliştirmemize ve en doğru bilgileri sunmamıza yardımcı olun.

Admin
28.01.2013
Öksürük Nedir ? hakkında siz ne düşünüyorsunuz. Lütfen düşüncelerinizi bizimle ve diğer kullanıcılar ile paylaşın, Öksürük Nedir ? konusunu geliştirmemize ve en doğru bilgileri sunmamıza yardımcı olun.

Admin
28.01.2013
Öksürük hakkında siz ne düşünüyorsunuz. Lütfen düşüncelerinizi bizimle ve diğer kullanıcılar ile paylaşın, Öksürük konusunu geliştirmemize ve en doğru bilgileri sunmamıza yardımcı olun.
1 | 2 |
#Gizlilik İlkeleri | Güvenlik İlkeleri | İletişim | Site Haritası |RSS Kaynağı| Yardım Forumları

Öksürük, Sitede yer alan grafiklerin tüm hakları saklıdır. Kopyalayanlar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.

DMCA.com

Haziran - 2018